Sözleşme Şart ve Hükümleri

ŞART VE HÜKÜMLER
Sözleşme Şart ve Hükümleri

PRIME JEWEL web sayfamıza hoş geldiniz! PRIME JEWEL sizlere aşağıda belirtilen hüküm ve şartlarla hizmet sunmaktadır. Bu siteye girmek, görmek ya da kullanmakla, aşağıda yer alan, yazılı ve imzalı bir anlaşma ile eşdeğer olan elektronik sözleşmenin hukuki şart ve hükümlerini anladığınızı ve bu anlaşma ile bağlı olduğunuzu kabul etmiş bulunuyorsunuz. PRIME JEWEL istediği zaman ve istediği koşullarla bu anlaşmanın hüküm ve şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar. Anlaşma'da tek taraflı yapılacak muhtemel değişikliklerin de kullanıcılar tarafından kabul edildiği varsayılmaktadır.

Telif Hakları
Aksi belirtilmediği sürece bu sitede yer alan yazılar, grafikler, resimler, logolar, vs... gibi tüm içerik öğeleri PRIME JEWEL ‘e aittir ve kanunlarca korunmaktadır. PRIME JEWEL site içeriğinin seçimi, hazırlanışı, düzenlenmesi ve bir tasarım olarak sitenin kendisinin telif haklarını saklı tutmaktadır. Aksi özellikle belirtilmedikçe PRIME JEWEL size ne münhasıran ne de kısmi olarak hiçbir hak vermemektedir. PRIME JEWEL fikri sınai mülkiyet haklarını kanunlar çerçevesinde etkin olarak korumaktadır. Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Marka Hakları
PRIME JEWEL ve ilgili diğer isimler, logolar, grafik ve işaretler PRIME JEWEL tescilli markalarıdır. Bahsi geçen markalar PRIME JEWEL  ile ilgili olmayan mal ve hizmetlerle bağlantılı olarak, tüketiciler nezdinde birbirini çağrıştıracak biçimde ya da küçük düşürücü tarzda kullanılamaz. Sitede PRIME JEWEL ‘ e ait olmayan içerik öğeleri kendi hak sahiplerine aittir.

Lisans
İşbu sözleşme, sunulan şart ve hükümleri kabul etmeniz şartı ile; size kişisel, geri alınabilir, münhasır olmayan, devredilemez bir kullanım hakkı vermektedir. Bu siteyi, kendi kişisel ve ticari olmayan amaçlarınız için kullanabilir, evde kullanmak amacıyla ve bir defaya mahsus olmak üzere ve kişisel, ticari olmayan amaçlarınız için ve site içeriğindeki telif haklarını, marka haklarını ya da diğer fikri sınai mülkiyet haklarını belirten ibareleri kaldırmamak koşulu ile bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz. Aksi açıkça belirtilmediği sürece bu site içeriğini değiştirmeniz, kopyalamanız, dağıtmanız, yayınlamanız, iletmeniz, çoğaltmanız, basmanız, lisans almanız, satmanız, yönlendirmeniz, bağlantı koymanız lisans sahibinin yazılı izni olmadığı müddetçe yasaktır. PRIME JEWEL ‘ i hiçbir zaman yasalara aykırı ve/veya sözleşmede belirtilen amaçlar dışında kullanamazsınız, aksi takdirde siteden yararlanmanızı sağlayan bu lisans hakkınız sile PRIME JEWEL tarafından tek taraflı olarak geri alınacaktır. PRIME JEWEL sizin bu siteye yada içeriğine ulaşabilme hakkınızı tek taraflı olarak, istediği zaman ve bildirim zorunluluğu olmaksızın sona erdirme hakkına sahiptir.

Tekzip
PRIME JEWEL bu site içeriğinin doğruluğu için elinden gelen tüm gayreti göstermesine karşın, sitede zaman zaman kimi yanlışlıklar, güncelliğini yitirmiş bilgiler ya da yazım hataları olabileceğini belirtir. Bunun yanı sıra PRIME JEWEL, site içeriğinde istediği zaman ve istediği sebeplerle değişiklikler ya da düzeltmeler yapma hakkını saklı tutar. PRIME JEWEL sitedeki yazım yanlışlarından ve fiyat hatalarından sorumlu değildir. PRIME JEWEL, siparişleri reddetme ya da iptal etme hakkını saklı tutar; bu siparişler hatalı fiyatlandırmadan ya da hatalı ürün tanıtımından kaynaklanabileceği gibi, PRIME JEWEL’ in  sözleşmeye uymadığını düşündüğü ya da PRIME JEWEL ‘e ya da bağlı teşebbüslerine zarar verebileceğini düşündüğü siparişleri de kapsar. Ayrıca PRIME JEWEL satılacak ürün miktarını ya da site'den verilecek sipariş miktarını kısıtlama hakkını her zaman için saklı tutar.
Bu sitedeki tüm bilgiler, ürünler ve hizmetler tüketici hizmetleri kapsamında verilenler dışında herhangi bir garanti verilmeksizin "olduğu gibi" sunulmaktadır.
PRIME JEWEL bu sitenin kullanılmasından kaynaklanacak ya da kullanılması ile bağlantılı hiçbir dolaylı veya tesadüfi zarardan sorumlu değildir.

Tazminat
Bu sitenin işbu sözleşme şart ve hükümlerine aykırı kullanılması veya sitenin kullanımının www.primejewel.eu a zarar vermesi durumunda tazminat ödemeyi kabul etmiş sayılacağınızı belirtiriz.

Geçerli Hukuk
PRIME JEWEL Türkiye'deki ofisleri aracılığıyla faaliyet gösteren bir firmadır. Herhangi bir itilaf söz konusu olduğunda Türkiye Cumhuriyeti Kanunları uygulanacaktır ve İstanbul Mahkemeleri yetkilidir.

GİZLİLİK POLİTİKASI
PRIME JEWEL sizlere en kaliteli hizmeti, çok uygun fiyatlarla ve en uygun alışveriş avantajlarıyla sunmayı bir görev olarak benimsemiştir. Hiçbir ayrım yapmaksızın tüm müşterilerimize en kaliteli satış ve satış sonrası hizmeti sunmamızın sağladığı "güvenilirlik" payesine layık olmak için elimizden gelen gayreti göstermeye devam etmekteyiz. Kullanıcılarımıza uluslararası standartlarda hizmet sunmaya gayret edeceğiz.

Üyelik
Bu siteden yararlanabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir. Üyelere ait her türlü bilgi büyük bir gizlilikle tarafımızdan korunacaktır.

Siparişlerin Verilmesi
Sitemize üyeliği onaylanan kullanıcıların, katalogdaki ürünleri seçerek sipariş vermeleri mümkündür. Siparişlerin hangi şartlarda karşılanacağıyla ilgili cevap e-mail veya telefon yoluyla sizlere iletilecektir. Tüm siparişlerin karşılanabilmesi veya reddedilebilmesi veya kısmi olarak karşılanabilmesi ile ilgili keyfiyet PRIME JEWEL ‘e aittir.

Teslimat Süresi
Siparişiniz, ödemenizin alınması itibariyle hazırlanmaya başlanacak ve tüm siparişinizin stoklarımızda mevcut olması durumunda 3 işgünü içerisinde kargoya verilecektir.
Siparişinizin nakliye durumunu bizimle PRIME JEWEL üzerinden iletişim kurarak öğrenebilirsiniz. Siparişiniz herhangi bir nedenden dolayı kargoya 3 işgünü içerisinde teslim edilemiyorsa, sizinle e-mail yoluyla iletişim kurulacak ve gecikmenin süresi hakkında bilgilendirileceksiniz.

Kalite Anlayışımız
PRIME JEWEL sizlere en kaliteli ürünleri ve en geniş ürün yelpazesini sunabilmek için birçok üretici ile anlaşmalı olarak çalışabilmektedir. Tedarikçi firmalarımızın hepsi de sektörün önde gelen üreticileri olup sizlere en kaliteli ürünleri sunmak için çaba harcamaktadırlar. Kalite standartlarımıza uymayan firmalarla çalışmamayı kendimize bir hizmet anlayışı olarak benimsediğimizi belirtmek isteriz. Hizmet ve kalite anlayışımız gereği ikinci el satışlar yapmamaktayız.

Hızlı İletişim
Sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek adına kurmuş olduğumuz, canlı destek hattımızla anlık iletiler şeklinde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Canlı Destek ekibimizin hazır bulunmadığı zamanlarda ise sizlerin talep ve şikayetlerinin bir an önce karşılık bulması için, İletişim bölümündeki Mesaj Formu'ndan veya E-Posta adreslerimiz üzerinden bize gönderdiğiniz mesajlarınıza aynı gün veya en geç 48 saat içinde ekibimiz geri dönüş sağlayacaktır.
2019 | Prime Jewel